Real Madrid tenton nënshkrimin me lojtarin e kampionëve të Anglisë

Publikuar tek: sport, më 23:51 11-10-2018 Real Madrid tenton nënshkrimin me lojtarin e kampionëve të Anglisë

Real Madrid nuk po kalon një periudhë aspak të mirë si në kampionat ashtu edhe në Champions League. 

Madrilenët në 4 ndeshjet e fundit numërojnë 3 humbje dhe 1 barazim, por mbi të gjitha nuk kanë arritur të shënojnë asnjë gol. 

Në këto rrethana drejtuseit e skuadrës mbretërore po tentojnë një nënshkrim të mundshëm me lojtarin e Manchester City, Raheem Sterling, sikurse raporton ESPN.

Për 24 vjeçarin ende nuk ka një ofertë konkrete, por merkatoja e janarit do të sqarojë gjithçka rreth këtij lajmi.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E dhimbshme, ndërron jetë në moshën 32-vjeçare futbollisti shqiptar
»
Article Logic
Execution time: 0.012156009674072
array(1) { ["section"]=> string(73) "real-madrid-tenton-nenshkrimin-me-lojtarin-e-kampioneve-te-anglise-137498" }