Reanato Mekolli me mijëra Euro nëpër duar: Me djersën time i bëra

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 14-04-2016 Reanato Mekolli me mijëra Euro nëpër duar: Me djersën time i bëra

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli këtë herë pozon me disa mijëra euro nëpër duar.

Për çdokënd që ka ndonjë pyetje lidhur me faktin se pse ka pozuar me euro, Mekolli shkruan kështu:

“Këtu fillon populli. Njerëzit nuk kanë të hanë dhe ti bën foto me euro. Pse mos të bëj, me djersën time dhe punën time i bëra, nëse nuk do i meritoja nuk do i kisha”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033026933670044
array(1) { ["section"]=> string(70) "reanato-mekolli-me-mijera-euro-neper-duar-me-djersen-time-i-bera-37691" }