“Redrum” i Era Istrefit bëhet rast për gjykatë, ja çfarë ka ndodhur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:38 04-03-2017 “Redrum” i Era Istrefit bëhet rast për gjykatë, ja çfarë ka ndodhur

“Redrum”, hiti i Era Istrefit është bërë rast për gjykatë dhe e gjitha kjo pasi njëri nga themeluesit e kompanisë ‘On Air’, Kushtrim Morina ka shkarkuar dhe shpërndarë këngën para publikimit.

Menaxheri i këngëtares, Faton Shoshi e ka denoncuar Morinën për aktin e tij.

Për të dëgjuar më shumë detaje rreth kësaj ngjarje, na tregon menaxhieri i Era Istrefit.

Për më shumë klikoni në linkun e mëposhtëm.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043720006942749
array(1) { ["section"]=> string(70) "redrum-i-era-istrefit-behet-rast-per-gjykate-ja-cfare-ka-ndodhur-70704" }