Reflekton Rama pas kritikave të forta, shikoni me çfarë e ka zëvendësuar sot yllin komunist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:22 27-09-2017 Reflekton Rama pas kritikave të forta, shikoni me çfarë e ka zëvendësuar sot yllin komunist

Kryeministri Edi Rama prej ditësh ka provokuar duke mbajtur në xhep, në xhaketën e kostumit, yllin simbol të komunizmit.

Por pas kritikave të shumta, Rama duket se ka reflektuar dhe e ka zëvendësuar me një karajfil të kuq.

Sigurisht ky detaj ka rënë në sytë e të gjithëve teksa kryeministri po fliste në konferencën e përbashkët me Ramush Haradinajn.

ref1.png

xheee.png

kart.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072739124298096
array(1) { ["section"]=> string(96) "reflekton-rama-pas-kritikave-te-forta-shikoni-me-cfare-e-ka-zevendesuar-sot-yllin-komunist-93835" }