Reforma në Drejtësi, Prokurorja e Prokurorisë së Përgjithshme në sitën e vettingut

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 04-06-2018 Reforma në Drejtësi, Prokurorja e Prokurorisë së Përgjithshme në sitën e vettingut

Ditën e sotme Prokurorja e Prokurorisë së Përgjithshme, Anila Leka do të paraqitet  para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për të kaluar vlerësimin e aftësive profesionale dhe të pasurisë në procesin e Vetingut.

Sipas njoftimit nga KPK, Leka do të ketë përballë trupën gjykuese që përbëhet nga Firdes Shuli, Roland Ilia dhe Suela Zhegu. Prokurorja ka nisur karrierën saj në vitin 2004.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Naftëtarët e Fierit në protestë, thirrje Ramës: Na ndihmo, mbaj premtimin
Sot provimi i gjuhës së huaj, ja pikët maksimale që marrin maturantët   »
Article Logic
Execution time: 0.013253927230835
array(1) { ["section"]=> string(88) "reforma-ne-drejtesi-prokurorja-e-prokurorise-se-pergjithshme-ne-siten-e-vettingut-123175" }