Refuzoi ofertën E MAJME të Top Channel, Blendi Flet për herë të parë: Ishte TUNDIM i madh... (Tregon ARSYEN e vërtetë)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 12-07-2018 Refuzoi ofertën E MAJME të Top Channel, Blendi Flet për herë të parë: Ishte TUNDIM i madh... (Tregon ARSYEN e vërtetë) Blendi Fevziu në Top Arena

Bëri bujë të madhe mediatike lajmi se gazetari Blendi Fevziu dhe emisionin i tij “Opinion” që transmetohen në TV Klan, do të zhvendoseshin në një tjetër televizion të rëndësishëm, siç është Top Channel.

Por gazetari i njohur e refuzoi ofertën, edhe pse shuma që iu ofrua ishte mjaft e majme. Për herë të parë në lidhje me këtë çështje, Fevziu foli mbrëmjen e djeshme, i ftuar në “Top Arena”, në Top Channel.

Blendi Fevziu rrëfeu se vendimi ishte personal bazuar në disa detyrime morale që ai kishte.

“Ishte një vendim personal. E kam thënë që oferta ishte një tundim shumë i madh, por pata edhe një detyrim moral. Ajo që kisha menduar ishte një ikje me mirëkuptim, që nuk ndodhi”, tha Fevziu, duke lënë të kuptohet se shkak ka qënë edhe drejtori i Tv Klan, Aleksandër Frangaj, mirëkuptimin e të cilit nuk e gjeti për t’u larguar nga televizioni ku transmeton emisionin e tij prej vitesh.

Edhe për katër vite të tjera, emisioni “Opinion” do të transmetohet në Tv Klan.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lind vajza e Xhensilës dhe Besit, ja EMRI i veçantë që i kanë vendosur
Dasmë në horizont, ja çifti i famshëm shqiptar që MARTOHET së shpejti »
Article Logic
Execution time: 0.018357992172241
array(1) { ["section"]=> string(118) "refuzoi-oferten-e-majme-te-top-channel-blendi-flet-per-here-te-pare-ishte-tundim-i-madh-tregon-arsyen-e-vertete-127675" }