Reinaldo Gaçi rrëfen sherrin me Orinda Hutën te Kënga Magjike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 08-11-2018 Reinaldo Gaçi rrëfen sherrin me Orinda Hutën te Kënga Magjike Orinda Huta

Sot në KafeIN me Flavion ishte këngëtari i ri Reinaldo Gaçi. Ai erdhi të fliste për këngën e tij të re "Ku je", pjesmarrëse në Kënga Magjike.

 

Duke folur për pritjen e publikut ai shprehur rezervat e tij për komentet e anëtares së Jurisë së festivalit Orinda Huta.

Ajo e ka konsideruar këngën e Reinaldos jo në shijet e veta personale dhe mesa duket do kemi një debat që do të vazhdojë.

Nga ana tjetër ai foli për kalimin e tij në Tiranë nga Saranda dhe përshtatjen e tij këtu.

Reinaldo foli gjithashtu për angazhimin e tij plot 4 herë në javë në muzikë live.

Për më tepër, mos e humbisni intervistën plot humor në link-un e mëposhtëm: http://www.intv.al/kafein-reinaldo-gaci-rrefen-sherrin-me-orinda-huten-ne-km-78046?fbclid=IwAR0r0KQ9zeyiB2CZUEMIoolIF7-broqM3R_hIbxSXP-tebr0o6blG_IOnZo

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033492088317871
array(1) { ["section"]=> string(68) "reinaldo-gaci-rrefen-sherrin-me-orinda-huten-te-kenga-magjike-140762" }