Rekord në “Selman Stermasi”, ja çfarë biletash mund të gjeni tani në sportel

Publikuar tek: sport, më 11:16 01-12-2016 Rekord në “Selman Stermasi”, ja çfarë biletash mund të gjeni tani në sportel

Sot, do të luhet ndeshja ndërmjet Tiranës dhe Partizanit, e vlefshme për javën e 13-të të Superiores.

Burime për newsport.al bëjnë me dije që kanë nisur të shiten biletat që në orët e para të mëngjesit dhe tashmë kanë mbetur vetëm 1500 të tilla në tribunën C dhe G.

Kujtojmë që ndeshja ndërmjet Tiranës dhe Partizanit do të luhet në orën 18:00 në stadiumin “Selman Stermasi”, në kryeqytet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktivisti “fsheh” një lajm të mirë për Tironën: Jo vetëm futboll...
Pak orë para supersfidës, vëllai i kryeministrit Rama në "ethe" para derbit (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.027155876159668
array(1) { ["section"]=> string(79) "rekord-ne-selman-stermasi-ja-cfare-biletash-mund-te-gjeni-tani-ne-sportel-61231" }