Rektorati i Tiranës merr vendimin e rëndësishëm, thirrje studentëve të kthehen në auditore

Publikuar tek: aktualitet, më 14:01 11-01-2019 Rektorati i Tiranës merr vendimin e rëndësishëm, thirrje studentëve të kthehen në auditore Mynyr Koni

Rekotorati i Universitetit të Tiranës ka zhvilluar sot një mbledhje lidhur me situatën e studentëve të cilët kanë hyrë në ciklin e dytë të protestës.

Rektorati u bën thirrje studentëve të kthehen në auditore e të vazhdojnë procesin mësimor.

Ndërkaq, rektorati ka vendosur të shtyjë afatet e pagesave tarifore të studentëve për përfitim burse dhe të studentëve të kategorive të veçanta.

Vendim i Rektoratit të UT datë 11.01.2019-page-001.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ti nuk pranove të vije', Ish-ministrja e Integrimit pyet Gent Cakën: Në cilin dokument të BE lexove...
'Të shpëtojë ato pak vite jetë që i kanë ngelur', Kryemadhi-Ramës: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë »
Article Logic
Execution time: 0.025308132171631
array(1) { ["section"]=> string(96) "rektorati-i-tiranes-merr-vendimin-e-rendesishem-thirrje-studenteve-te-kthehen-ne-auditore-148374" }