Relatori i çështjes “Tahiri” në sitën e vetingut, ja kur do të përballet me KPK

Publikuar tek: aktualitet, më 14:02 11-07-2018 Relatori i çështjes “Tahiri” në sitën e vetingut, ja kur do të përballet me KPK Tom Ndreca

Ditën e premte pritet që përpara Komisinit të Pavarur të Kualifikimit të dalë Gjyqtari i Gjyaktës së Lartë, Tom Ndreca.

Seanca dëgjimore do të zhvillohet më 13 korrik.

Trupi gjykues do të përbëhet nga Pamela Qirko, Roland Ilia dhe Olsi Komici.

Kujtojmë që Ndreca ka qenë relatori çështjes “Tahiri” për bllokimin e paraportës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arta Marku bën bilancin e 2017-ës: Në hetim disa grupe kriminale, 6 procedime për gjyqtarët, 12 për funksionarët
ZBARDHET misteri i BRESHKËS, si u gjet në Lezhë dhe u lëshua e dëmtuar në det (FLET i ALARMUAR EKSPERTI) »
Article Logic
Execution time: 0.12466287612915
array(1) { ["section"]=> string(83) "relatori-i-ceshtjes-tahiri-ne-siten-e-vetingut-ja-kur-do-te-perballet-me-kpk-127547" }