Renato Mekolli ofron punë në biznesin që ka hapur me vajzën e politikës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:49 23-09-2016 Renato Mekolli ofron punë në biznesin që ka hapur me vajzën e politikës

Në Shtator Tirana do të ketë restorantin me të diskutuar gati. Dhe do ketë si shef, Renato Mekollin ndërsa më herët është zbuluar edhe vajza e politikës me të cilën, Mekolli do të jetë bashkëpronar. Bëhet fjalë për ish zëdhënësen e PD që tentoi të merrte kreun e FRPD, Oriela Nebiajn. Nebiaj dhe Mekolli u shfaqën bashkë edhe në mbrëmjen e “Top Awards” në Top Channel dhe mesa duket, tashmë do i shohim edhe më shpesh si bashkëpronarë në biznes.

Shef Renato ndërkohë ofron përmes rrjeteve sociale edhe mundësi punësimi në restorantin e tij.

“Dërgoni CV tuaj në adresën e e-mail [email protected]"

Dhe bëhuni pjesë e stafit në restorantin tim!

Po vjen ...”, shkruan Renato.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041302919387817
array(1) { ["section"]=> string(77) "renato-mekolli-ofron-pune-ne-biznesin-qe-ka-hapur-me-vajzen-e-politikes-53833" }