Renato Mekolli zbulon mashtrimin e ‘Dance With Me’, por fshin menjëherë foton

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:39 07-12-2016 Renato Mekolli zbulon mashtrimin e ‘Dance With Me’, por fshin menjëherë foton

Renato Mekolli, anëtari i 'Dance With Me’ ka zbuluar mashtrimin e këtij spektakli.

Mbrëmjen e së hënës Chef Renato ndërkohë që transmetohej 'Dance With Me' ka qenë në Athinë dhe nga atje ka pozuar përpara ekranit ku po transmetohej spektakli duke lënë të kuptohet se spektakli nuk është ‘live’ siç edhe thuhet dhe shkruhet në TV.

Por, menjëherë pas postimit Renato e ka fshirë foton dhe dixhiturën me një imazh 'tallës' nga instagrami duke lënë të kuptohet se spektakli vërtetë nuk transmetohet drejtpërdrejt.

renato2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031239986419678
array(1) { ["section"]=> string(80) "renato-mekolli-zbulon-mashtrimin-e-dance-with-me-por-fshin-menjehere-foton-61837" }