Rëndohet ndjeshëm trafiku ajror në Shqipëri, spërkatje mushkonjash apo...?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:28 22-05-2016 Rëndohet ndjeshëm trafiku ajror në Shqipëri, spërkatje mushkonjash apo...?

Dhjetëra aroplanë të vegjël të fotografuar gjatë javës së fundit nga qytetarë në mbarë vendin janë postuar te faqja sociale “Jeta Osh Qef”.

Sipas personave të cilët kanë realizuar fotografitë dhe më pas i kanë dërguar te “JOQ”, bëhet fjalë për avionë të vegjël, 4-6 vendësh të cilët janë parë në qiellin e Kavajës, Semanit, Vjosës...

Qëllimi i fluturimit të tyre nuk dihet. Pjesa më e madhe e komentuesve në rrjetet sociale shprehen se janë avionët “mitikë” të transportit të drogës. Megjithëse nuk përjashtohet fakti që të ketë filluar masivisht praktikimi i sporteve ajrore.

13245422_10153836500798371_4241947146297942782_n_1.jpg

13263921_10153836504908371_2427047936327018282_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.53380489349365
array(1) { ["section"]=> string(75) "rendohet-ndjeshem-trafiku-ajror-ne-shqiperi-sperkatje-mushkonjash-apo-41176" }