RENEA, FNSH dhe Policia e Tiranës operacion masiv nga toka e ajri: Lokalizohen 2 nga grabitësit në Qafë-Kashar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:40 14-02-2017 RENEA, FNSH dhe Policia e Tiranës operacion masiv nga toka e ajri: Lokalizohen 2 nga grabitësit në Qafë-Kashar

Forcat RENEA, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Policia e Tiranës kanë ndërmarrë një operacion masiv nga toka dhe ajri për kapjen e autorëve të grabitjes së bujshme në Qafë-Kashar.

Operacioni është përqëndruar në Prezë dhe në Vorë ndërsa bëhet me dije se janë lokalizuar dy prej autorëve të grabitjes së mbi 3.2 milion eurove. Më herët, drejtuesit e lartë të policisë së shtetit zhvilluan një takim urgjent pikërisht lidhur me grabitjen në afërsi të Rinasit.

Priten detaje të tjera në vazhdim.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Operacioni fshesa", Greqia dëbon 503 shqiptarë
Zbulohen emrat e 9 deputetëve dhe kryebashkiakëve nën hetim nga Prokuroria »
Article Logic
Execution time: 0.030614852905273
array(1) { ["section"]=> string(114) "renea-fnsh-dhe-policia-e-tiranes-operacion-masiv-nga-toka-e-ajri-lokalizohen-2-nga-grabitesit-ne-qafe-kashar-68682" }