Rënie e pabesueshme, shpërthimi i hotelit në foto

Publikuar tek: bota, më 11:45 04-05-2015 Rënie e pabesueshme, shpërthimi i hotelit në foto

Duke përdorur magjinë e imazhit 3D një fotograf dhe pianist spanjoll e ka bërë Deutscher Kaiser Hotel në Mynih të hedhë valle në 88 mënyra. Një foto, për secilin nga instrumentat e tij të dashur.

{gallery}shperthimet{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017299890518188
array(1) { ["section"]=> string(54) "renie-e-pabesueshme-shperthimi-i-hotelit-ne-foto-10322" }