Renisi rrëfen si i këndonte vajzave xhaxhai i tij Aleksandër Gjoka në periudhën e realizmit socialist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:16 17-11-2016 Renisi rrëfen si i këndonte vajzave xhaxhai i tij Aleksandër Gjoka në periudhën e realizmit socialist

Renis Gjoka ndan këtë foto me xhaxhain e tij, rokierin e dashur të të gjithë publikut Aleksandër Gjoka. Përmes humorit, Renisi zbulon si i këndonte në periudhën e realizmit socialist xhaxhai i tij dashurisë.

Dhe ja vargjet pikante që ndan:

Prane stacionit

Mozen takova

E ndala ne rruge

Dhe e propozova

U skuq ne fytyre

Ne sy me veshtroi

Me hodhi duar't n'qafe

Dhe me perqafoi

Ky ishte realizmi socialist

Cit. Aleksander Gjoka

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01905083656311
array(1) { ["section"]=> string(107) "renisi-rrefen-si-i-kendonte-vajzave-xhaxhai-i-tij-aleksander-gjoka-ne-periudhen-e-realizmit-socialist-59862" }