Reperi këshillë miqësore për koleget: Të paktën ndërroni kirurgun, po dukeni të gjitha si motra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:29 28-01-2016 Reperi këshillë miqësore për koleget: Të paktën ndërroni kirurgun, po dukeni të gjitha si motra

Është e vështirë të gjesh sot një këngëtare që nuk ka bërë të paktën një ndërhyrje estetike në fytyrë dhe për këtë arsye reperi i njohur nga Kosova, Lyrical Son ka ironizuar me këtë fakt.

Reperi u kërkon kolegeve të tij të paktën të ndryshojnë doktorët se ndërhyrjet e njejta, po i bëjnë ato të duken si “motra”. Më pas ai shton: “Kqyre kur të më bëjnë unfolloë krejt estrada tani.” 

lyy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022787094116211
array(1) { ["section"]=> string(99) "reperi-keshille-miqesore-per-koleget-te-pakten-nderroni-kirurgun-po-dukeni-te-gjitha-si-motra-31187" }