Reperi shqiptar e nxjerr sheshit…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:47 25-03-2016

Ky reperi që shihni ka vendosur ta nxjerrë sheshit…

Se mos ju shkon mendja për keq! E kemi fjalën për barkun e tij dhe muskujt e formuar të cilat nuk qëndruan dot jashtë vëmendjes sonë. Duket se reperi shqiptar e gjen kohën të prodhojë muzikë të mirë e njëkohësisht të mbajë trupin në formë.

Gent Fatali pas publikimit të këngës “I ka krejt” duket se është bërë edhe më i njohur në botën e muzikës shqiptare. Artisti ka spikatur me talentin e tij në hip hop por ja që paska patur edhe disa detaje që na kishin shpëtuar. Kjo foto nuk ka shumë nevojë për koment edhe pse nuk thonë kot që palestra të fryn… në çdo rast! (InTv)

cd76c5e6fb5e779b5242c1be6c1adacb_L.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016932964324951
array(1) { ["section"]=> string(38) "reperi-shqiptar-e-nxjerr-sheshit-36026" }