Reperi thumbon këngëtarët: Ju rrofshin portalet, nuk bëni dot atmosferë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 19-08-2016 Reperi thumbon këngëtarët: Ju rrofshin portalet, nuk bëni dot atmosferë (Foto)

Duket se reperi Varrosi dhe Noizy kanë krijuar një super atmosferë për fansat e tyre në ambientet e një Club-i në Durrës.

I kënaqur nga atmosfera, ai shkruan dy ditë më pas në Instagramin e tij duke thumbuar, mesa duket këngëtarë të tjerë.

“Diçka që ju smundeni me bo, atmosferë” shkruan reperi i OTR teksa shton “Ju rrofshin portalet”, duke nënkuptuar se disa këngëtarë, ndoshta rivalët e tij, e mbajnë “gjallë” famën me ndihmën e portaleve online.

Scredasdw3w33333nshot_1.jpg

Screensdasd23233t_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021456956863403
array(1) { ["section"]=> string(80) "reperi-thumbon-kengetaret-ju-rrofshin-portalet-nuk-beni-dot-atmosfere-foto-50249" }