Revista e famshme zhvesh sumermodelen e vitit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:43 12-09-2016 Revista e famshme zhvesh sumermodelen e vitit (Foto)

Revista e njohur ‘GQ’ ka zhveshur supermodelen e cila është shpallur si më e mira e vitit.

Bëhet fjalë për bukuroshen Bella Hadid e cila ka pozuar tërësisht nudo për numrin e radhës së revistës ‘GQ’.

19-vjeçarja dukej e mahnitshme dhe me linja perfekte. Ajo ka marrë komente mjaft pozitive dhe është vlerësuar shumë nga persona të fushës së modelingut. Burimi dhe foto "GQ"

bella89.jpg

bella33.jpgbella66.jpgbella55.jpgbella88.jpg

 bella333.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068919658660889
array(1) { ["section"]=> string(56) "revista-e-famshme-zhvesh-sumermodelen-e-vitit-foto-52656" }