Revolta e këngëtares me Erion Veliajn: Kam frikë të dal nga shtëpia...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 15-10-2016 Revolta e këngëtares me Erion Veliajn: Kam frikë të dal nga shtëpia...

Këngëtarja Rozana Radi shpërthen ndaj kryebashkiakut të  Tiranës ndërsa thotë se ka frikë të dalë nga shtëpia pasi bllokohet në qendër.

Radi thotë se Tiranës i duhen rrugë dhe parkingje, jo pedonale ndërsa shton ironikisht se “të detyrojnë të mësosh biçikletën”.

Ja çfarë shkruan Rozaba Radi:

revolta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022538185119629
array(1) { ["section"]=> string(72) "revolta-e-kengetares-me-erion-veliajn-kam-frike-te-dal-nga-shtepia-56279" }