Revoltohen qytetarët në Pogradec, thyejnë xhamat e Hipotekës (Çfarë ka ndodhur)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:46 16-04-2018 Revoltohen qytetarët në Pogradec, thyejnë xhamat e Hipotekës (Çfarë ka ndodhur) foto ilustruese

Është tensionuar situata mëngjesin e sotëm në Pogradec, ku qytetarët kanë thyer xhamat e Hipotekës. Mësohet se nga radhët e gjata gjithçka ka agravuar në tensione dhe thyerje xhamash.

Revoltimi i qytetarëve ka ardhur si pasojë e mosmarrjes së shërbimeve të kërkuara në Hipotekë.

Sakaq, policia në vendgjarje po merr dëshmitë për të zbardhur ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejtori i policisë del në konferencë por të gjithë vëmendjen e rrëmben kjo vajzë (GJESTI I SHKUJDESUR)
Adriatik Llalla do të arrestohet? Vjen reagimi i përfaqësuesit të ish-kryeprokurorit »
Article Logic
Execution time: 0.0042810440063477
array(1) { ["section"]=> string(83) "revoltohen-qytetaret-ne-pogradec-thyejne-xhamat-e-hipotekes-cfare-ka-ndodhur-117061" }