Revoltohet Anjeza Shahini: Artin tim e bej kur të dua dhe sa herë të dua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 24-06-2016 Revoltohet Anjeza Shahini: Artin tim e bej kur të dua dhe sa herë të dua

Këngëtarja Anjeza Shahini konsiderohet si një nga këngëtaret me zë brilant, madje krahasohet edhe me Vaçe Zelën.

Por siç duket komentët e pakëndëshme lidhur me mungesën e saj në skenë e kanë revoltuar këngëtaren dhe këtyre komenteve ajo i ka kushtuar një status

“Marrë shkas nga disa biseda me të cilat u ndesha sot në FB, per t’u kujtuar disave që shkuan jetën duke u marrë më shumë me fjalë se vepra, se ARTIN tim e bëj kur të dua e sa herë dua. Nuk më ka ndaluar e as më ka drejtuar dot një parti apo një drejtor. Sa për arritjet e mia pas Eurosong 2004, të cilën e konsideroj arritje madhështore për një fëmijë 16 vjeçar, fansat e mi të vertetë (për të cilët kam kënduar) e dijnë shumë mirë se çfarë u kam dhuruar gjatë viteve edhe pse në kushte modeste. Por me sa duket duhet të çaja televizionet çdo minut, që ti mbushja mendjen këtyre individeve që po bëja sukses. Arti ka faza, ka çmime, ka sadisfaksion, ka hidhërime, ka brryla (thotë mami im) etj etj.. Nejse, të jemi mirë me shëndet, pa kjo ka rëndësi” shkruan Anjeza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040140151977539
array(1) { ["section"]=> string(77) "revoltohet-anjeza-shahini-artin-tim-e-bej-kur-te-dua-dhe-sa-here-te-dua-44487" }