Revoltohet keq Albërie Hadërgjonaj, i hakërrehet gazetarëve: Shkoni pushoni dhe kthjelloni trutë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:59 16-08-2016 Revoltohet keq Albërie Hadërgjonaj, i hakërrehet gazetarëve: Shkoni pushoni dhe kthjelloni trutë

Pas lançimit të këngës së fundit Leonora Jakupi është akuzuar se i’a ka vjedhur atë këngëtares Albërie Hadërgjonajt, por vetë Jakupi nuk ka preferuar të flasë për ketë.

Ka qenë këngëtarja Hadërgjonaj e cila ka reaguar lidhur me lajmin:

“Me gjithe respektin per mediat,por ne kte rast Express ja ka fut krejt kot. E them me zemer se Leonora Jakupi eshte mikja ime e ngusht dhe jo qe nuk I vjedhim kenget njera tjetres por keshillohemi edhe per detaje te vogla.” shkruan Albëria, por kjo nuk përfundon me kaq.

Ajo ka shkruar edhe një mesazh për gazetarët e lodhur:

“Une kam nji keshille per ju gazetar te lodhur.Shkoni pushoni diku coft edhe ne ndonji lum apo bistric edhe kthjelloni trut se na kenaqet me lajme boshe. Hajt pra bofshi qef”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023257970809937
array(1) { ["section"]=> string(100) "revoltohet-keq-alberie-hadergjonaj-i-hakerrehet-gazetareve-shkoni-pushoni-dhe-kthjelloni-trute-49869" }