Revoltohet keq Bleona Qereti, shpërthen daj ndjekësve: Mjeranë pa të drejtë vote që pini kafe me ‘free wifi’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:21 10-11-2016 Revoltohet keq Bleona Qereti, shpërthen daj ndjekësve: Mjeranë pa të drejtë vote që pini kafe me ‘free wifi’

Kënkëtarja e njohur duket se është revoltuar keq me fansat këtë herë.

Nëpërmjetë një statusi këngëtarja i drejtohet ndjekësve të saj teksa i quan mjeranë pa të drejtë vote.

Nuk dihet se çfarë e ka revoltuar kaq keq Qeretin e  cila shkruan me të madhe: Nuk më jeni dashur, nuk më duheni dhe nuk do tmë duheni asnjëherë.

“O mjerane PA TE DREJTE VOTE, qe pini kafe ne lokale me free ëifi, e beni komente lart e poshte neper facebook: Kur do ta kuptoni 
QE NUK ME JENI DASHUR, 
NUK ME DUHENI, 
DHE NUK DO ME DUHENI ASNJEHERE ????? Mos me beni t'ja u mbyll dhe kete cope facebook page qe shikoni cdo dite, dhe paragjykoni e villni vrer, qe te justifikoni miserablitetin dhe realitetin e jetes TUAJ TE ZYMTE!!!! KJO NUK ESHTE FAQE PER DESHTAKE, POR PER TE GJITHE ATA QE KANE KURRAJO TE NDJEKIN ENDERRAT E TYRE!!!!!” shkruan këngëtarja.

bleona.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027876138687134
array(1) { ["section"]=> string(110) "revoltohet-keq-bleona-qereti-shperthen-daj-ndjekesve-mjerane-pa-te-drejte-vote-qe-pini-kafe-me-free-wifi-59025" }