Revoltohet keq këngëtarja shqiptare: Mjaft më! Më shkatërrove jetën, ziliqare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 12-03-2017 Revoltohet keq këngëtarja shqiptare: Mjaft më! Më shkatërrove jetën, ziliqare (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi është ndër artistet më energjike të skenës shqiptare.

Këngët e saj me emocion të fuqishëm shpeshherë na rrënqethin, por siç duket edhe këngëtarja ka dobësitë e veta.

Dhe kur bëhet fjalë për pica duket se nuk heq dorë kollaj, por sot Rozana ka marrë një vendim dhe këtë e tregon nëpërmjet rrjeteve sociale ku fotografon një copë picë dhe shkruan se kjo është e fundit për këtë vit.

 ‘Kjo është pica e fundit për këtë vit. Mjaft më! Më shkatrove jetën moj ziliqare’­ shkruan kënëgtarja në foton mbi të cilën ka vendosur një kryq të kuq.

rozana_radi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026604890823364
array(1) { ["section"]=> string(85) "revoltohet-keq-kengetarja-shqiptare-mjaft-me-me-shkaterrove-jeten-ziliqare-foto-71618" }