Rexhoja injoron keq Ramën, shihni si i përgjigjet pyetjes së kryeministrit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 22-11-2016 Rexhoja injoron keq Ramën, shihni si i përgjigjet pyetjes së kryeministrit (Foto)

Mendoni se kryeministri është personi me punën me më shumë ngarkesë në Shqipëri? Mesa duket gaboheni.

Një komentues është aq i zënë me punë sa që lë edhe vetë kryeministrin Edi Rama në pritje.

Teksa njofton për intervistën në televizionin grek, një komentues me emrin Rexho Beqja i shkruan prerë, “Mos e tepro”.

Por kryeministri Rama i kërkon që të sqarohet se për çfarë e ka fjalën me saktësi.

Çfarë të mos teproj Rexho se nuk të kuptova?

Përgjigja e Rexhos është epike:

I sec se kam punë”, i shkruan ai dhe ‘zhduket’ nga bashkëbisedimi.

Komenti ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të tjerë të cilët i kanë dhënë “Like”, por ajo që nuk dihet qartë është; a i mbaruan argumentet Rexhos apo kishte vërtetë punë, se po vonohet ca si shumë! /Newsbomb.al

asd23d2ddfffshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.39352703094482
array(1) { ["section"]=> string(84) "rexhoja-injoron-keq-ramen-shihni-si-i-pergjigjet-pyetjes-se-kryeministrit-foto-60349" }