Rezart Veleshnja i propozon moderatores së njohur: Kur do fejohemi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:48 11-10-2018 Rezart Veleshnja i propozon moderatores së njohur: Kur do fejohemi

Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja, është ndër personat më të pëlqyer dhe më të ndjekur.

Aktori është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme.

Por ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen teksa ka postuar një foto në Instagram.

Rezarti ka publikuar një foto ku shihet krah moderatores Ori Nebijaj, ndërsa ka bërë një deklaratë.

“Kur do fejohemi ne”, pyet aktori teksa lë të kuptohet se e gjithë kjo është pjesë e një shakaje.

sdgdfhdfh.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gati për të gjuajtur topin, Rashel çmend rrjetin me format bombastike (FOTO)
Einxhel Shkira humb njeriun e familjes, përlot me DEDIKIMIN prekës »
Article Logic
Execution time: 0.0043189525604248
array(1) { ["section"]=> string(72) "rezart-veleshnja-i-propozon-moderatores-se-njohur-kur-do-fejohemi-137449" }