Rezarta Shkurta deklaratë dashurie për bashkëshortin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:27 08-06-2016 Rezarta Shkurta deklaratë dashurie për bashkëshortin

Rezarta Skurta ka zgjedhur fjalë mjaft të ndjera për ti uriuar ditëlindjen bashkëshortit të saj  Ermal Hoxhës.

Ermali prej rreth një viti ndodhet në burg, por Rezarta gjen gjithmonë rastin për t’i shprehur atij dashurinë publikisht. Nëpërmjet një fotoje të postuar në llogarinë e saj në instagram Rezarta i urojn ditëlindjen dhe e falenderon për lumturinë që kaditur ti falë si pranë dhe larg saj.

“10 vjet bashkë dhe të dua si ditën e parë , me siguri edhe më shumë. Të ishte kthyer koha pafundësisht mbrapsh ,unë po në pafundesi do të të zgjidhja ty. Dhe kur të iki nga kjo jetë dhe nëse vërtet siç thonë njeriu rilind unë sërisht do të të gjeja dhe do të të dashuroja njësoj sepse me shumë se kaq nuk egziston. Faleminderit për lumturinë që ke ditur të më falësh pran ose larg meje... U bëfsh 100 vjeç fryma ime" shkruan Rezarta.

 

rezarta_shkurta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019928932189941
array(1) { ["section"]=> string(58) "rezarta-shkurta-deklarate-dashurie-per-bashkeshortin-42827" }