Rezarta Shkurta “fik” trurin pas gjithë kësaj rrëmuje, sensuale dhe mes 2 vipave super të njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 29-11-2017 Rezarta Shkurta “fik” trurin pas gjithë kësaj rrëmuje, sensuale dhe mes 2 vipave super të njohur

Këngëtarja e njohur dhe ish-missi Rezarta Shkurta së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas mesazheve që publikoi duke sajuar sikur ia kanë dërguar 3 politikanët e rëndësishëm Rama, Berisha dhe Tahiri, për ditëlindje duke i kërkuar falje për dënimin e bashkëshortit të saj Ermal Hoxha.

Rezi e ka “fikur” trurin dhe ka gjetur ilaçin më të mirë për të shijuar disa ditë relaksi me shoqërinë dhe natyrën.

Në një foto që ka publikuar bukuroshja duket mjaft sensuale, nga një pishinë mes kodrave. Ndërsa në një tjetër shfaqet në avion e rrethuar nga miqtë e saj, mjaft  të famshëm Soni Malaj dhe Ardit Gjebrea, me një destinacion që nuk dihet.

E ku më bukur se mes miqve dhe natyrës gjendet relaksi dhe qetësia.

5555555.pngertreererrerererer.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Urimi i veçantë i Elvana Gjatës për festat e nëntorit (FOTO)
Verë e kuqe me çokollatë të nxehtë, trendi i ri për të festat e fundvitit »
Article Logic
Execution time: 0.024695873260498
array(1) { ["section"]=> string(100) "rezarta-shkurta-fik-trurin-pas-gjithe-kesaj-rremuje-sensuale-dhe-mes-2-vipave-super-te-njohur-101271" }