Rezultatet e subjekteve politike për 12 qarqet. Ja sa vota përkthyer edhe në përqindje kanë marrë aleancat

Publikuar tek: politike, më 13:46 22-06-2015 Rezultatet e subjekteve politike për 12 qarqet.  Ja sa vota përkthyer edhe në përqindje kanë marrë aleancat

Këto janë rezultatet në përqindje të marra nga subjektet politike në këto zgjedhje lokale 2015. Rezultatet janë për 12 qarqet në vend.

Kështu në foto-galerinë e mëposhtme do njiheni me votat e përditësuara sipas KZQ-së deri në orën 14:00 për Tiranën, Durrësin, Elbasanin, Dibrën, Vlorën, Beratin,  Shkodrën, Fierin, Kukësin, Gjirokastrën, Lezhën dhe Vlorën. Në grafikë tregohet edhe numri i qendrave të përpunuara.

{gallery}qarqet{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PS triumfon në Pukë, Belsh dhe në bashkinë Ura Vajgurore
Garë kokë më kokë në Lezhë por Fran Frrokaj kryeson »
Article Logic
Execution time: 0.021368026733398
array(1) { ["section"]=> string(111) "rezultatet-e-subjekteve-politike-per-12-qarqet-ja-sa-vota-perkthyer-edhe-ne-perqindje-kane-marre-aleancat-14336" }