Rezultoi me doping, ROMELA BEGAJ BETOHET MBI FLAMUR E KURAN, flet e përlotur: Nëse do isha amerikane do kisha medaljen sot

Publikuar tek: sport, më 12:45 02-03-2018 Rezultoi me doping, ROMELA BEGAJ BETOHET MBI FLAMUR E KURAN, flet e përlotur: Nëse do isha amerikane do kisha medaljen sot

Kampionia e peshëngritjes Romela Begaj ka dalë në një konference per shtyp dhe eshte betuar mbi kuran e mbi flamurin kuqezi per pastertine e saj pasi rezultoi pozitive edhe ne testin B te dopingut.

E perlotur, me zerin qe i dridhej, Begaj tha se nese do ishte amerikane sot do e kishte medajen e fituar.

“Une punen time e bera. Medaljen Shqiperise ia cova. 

Une skam mundesi financiare. Njehere shkova vete.

 E deklaroj, kushdo te jete i gatshem te vije te me marre. Jam kampione por ketu nuk ka shtet. Nese do isha amerikane do kisha medaljen sot.”, tha Begaj.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Romela Begaj e pashpresë, del pozitive dhe në testin B
Botërori i Atletikës, Luiza Gega nuk arrin të kualifikohet në finale »
Article Logic
Execution time: 0.019381999969482
array(1) { ["section"]=> string(126) "rezultoi-me-doping-romela-begaj-betohet-mbi-flamur-e-kuran-flet-e-perlotur-nese-do-isha-amerikane-do-kisha-medaljen-sot-111988" }