Rezulton fals alarmi për bombë pranë banesës së Sali Berishës

Publikuar tek: politike, më 21:57 17-03-2016 Rezulton fals alarmi për bombë pranë banesës së Sali Berishës

Një alarm për bombë është dhënë mbrëmjen e sotme në afërsi të Rrugës së Elbasanit në kryeqytet. Ka qenë një telefonatë anonime në polici që ka dhënë alarmin.

Policia mbërriti me shpejtësi në vendngjarje dhe evakuoi banorët. Ngjarja ndodhi ekzaktësisht në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku banon edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Pas kontrollit të ekspertëve xhenierë dhe njësisë së antiterrorit, alarmi fatmirësisht ka rezultuar fals. 

Në të njejtën rrugë ndodhet edhe Ambasada e Iranit si dhe disa lokale të njohura në Tiranë.

1111.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ben Blushi: Jam për të rrëzuar qeverinë mediokre të Ramës
Kokëdhima kundër "Dekriminalizimit": Absurd, antikushtetues dhe fyes »
Article Logic
Execution time: 0.021894931793213
array(1) { ["section"]=> string(67) "rezulton-fals-alarmi-per-bombe-prane-baneses-se-sali-berishes-35374" }