Rihana dhuratë të ‘sëmurë’ për Jennifer Lopez (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:58 22-04-2016 Rihana dhuratë të ‘sëmurë’ për Jennifer Lopez (Foto)

Këngëtarja e muzikës pop Rihana duket se ruan miqësi mjaft të mirë me Jennifer Lopez.

Ajo i ka bërë një dhuratë të 'sëmurë' siç e quan JLo,  një palë çizme të markës Manolo Blahnik dhe një rrip me gurë të shndërritshëm.

Në postimin që bukuroshja nga barbados i kishte lënë mikes së saj shkruante:

“Sepse e di që ti do t’i veshësh ato më mirë se unë”.  

JLo mesa duket është emocionuar nga dhurata e mikeshës së saj dhe nuk ka ngurruar të publikojë foto të çizmeve Manolo Blahnik dhuratë nga Riri.

“Faleminderit shumë për këto çizme totalisht të sëmura Riri” shkruan Jennifer.

jlo.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029765844345093
array(1) { ["section"]=> string(54) "rihana-dhurate-te-semure-per-jennifer-lopez-foto-38363" }