Rihana shpërthen në lot gjatë përformancës live të këngës 'Love The Way You Lie'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 22-06-2016

Rihanna ka ngjallur shqetësim tek fansat e saj pasi ajo shpërtheu në lot gjatë një performancë emocionale në Irlandë të martën në mbrëmje.

Ajo është shkëputur nga koncerti i Hitmaker në Dublin rreth 30 minuta dhe pas kthimit fansat e saj e kanë mbështetur për të vazhduar.

Këngëtarja 28-vjeçare ka habitur fansat pasi filloi të qante gjatë interpretimit të këngës së saj hit 'Love The  Ëay You Lie ". E gjithe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat e saj të cilët nuk e kanë lënë pa e komentuar këtë fakt duke shprehur shqetësimin e ture.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069260597229004
array(1) { ["section"]=> string(84) "rihana-shperthen-ne-lot-gjate-performances-live-te-kenges-love-the-way-you-lie-44269" }