Rihanna ‘çmend’ fansat me foto provokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:59 06-06-2016 Rihanna ‘çmend’ fansat me foto provokuese

Këngëtrja e muzikës pop Rihana është rikthyer dhe po i çmend të gjithë!

Ylli i hitit 'Ëork' ka poston shpesh foto nga pushimet e saj luksoze, por pozat e saj janë mjaft provokuese duket se ka mbërthyer fansat e saj në rrjetet socile.

Këngëtarja 28-vjeçare së fundmi është shumë aktive në Snapchat, nga ku poston foto nga më të ndryshmet, tejet provokuese.

 

riri1_copy.jpg

riri3_copy.jpg

riri5_copy.jpgriri6_copy.jpg

riri4_copy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027894973754883
array(1) { ["section"]=> string(45) "rihanna-cmend-fansat-me-foto-provokuese-42616" }