Rihanna dhe Calvin Harris publikojnë hitin e kësaj vere (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 17-06-2016

Skocezi Calvin Harris në bashkëpunim me yllin e muzikës botërore, Rihanna-n, kanë sjellë këngën më të re për publikun.

“This Is What You Came For” titullohet kënga dhe pasi e dëgjon herën e parë bindesh se do të jetë padyshim hiti i kësaj vere.

Kjo është kënga e katërt brenda pak muajsh që publikohet nga bukuroshja nga Barbados, pas “Work” në bashkëpunim me Drake, “Kiss it better” dhe “Needed me”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042834997177124
array(1) { ["section"]=> string(67) "rihanna-dhe-calvin-harris-publikojne-hitin-e-kesaj-vere-video-43783" }