Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin arab, arsyeja është e pabesueshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:39 01-06-2018 Rihanna i jep fund lidhjes me miliarderin arab, arsyeja është e pabesueshme Rihanna dhe Hassan

Mesa duket Rihanna nuk është mësuar me lidhje të gjata e serioze, ndërsa mësohet se edhe kësaj here i ka dhënë fund marrëdhënies me miliarderin arab, Hassan Jameel.

 

Në mediat e huaja orët e fundit po qarkullon lajmi se këngëtarja nga Barbadosi është mërzitur me këtë lidhje, ndërsa burime pranë saj kanë thënë se ajo lodhet shpejt nga lidhjet e dashurisë.

Sakaq mësohet se arabi nuk po e përjeton mirë këtë ndarje, por edhe kjo gjë nuk e ka kthyer vendimin e Rihannës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çifti juaj i preferuar për pak del në skenë, ja artistët që do performojnë në 'Dancing With The Stars'
Kërcen e tundet me barkun e rrumbullakosur, publikohet videoklipi i ri Xhensila Myrtezajt (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0042030811309814
array(1) { ["section"]=> string(81) "rihanna-i-jep-fund-lidhjes-me-miliarderin-arab-arsyeja-eshte-e-pabesueshme-122929" }