Rihanna me zemër të thyer

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 12-05-2016 Rihanna me zemër të thyer

Këngëtarja e muzikës pop Rihana është përfolur se është bashkuar me ish të dashurin e saj Drake, pas një varg paraqitjesh në skenë së bashku.

Por, Rihanna një natë më parë është parë e veshur me një kapelë me zemër të thyer, derisa po largohej nga klubi ‘The Nice Guy’ në West Hollywood.

E veshur me një fustan mbi gju dhe një pallto të gjatë të bardhë, këngëtarja dukej shumë elegante.

rihana144551.jpg

rihana145.jpg

rihana14451.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur me shoqet në Pub, me telefon xhiron veten nga afër (VIDEO)
Vesa Luma feston ditëlindjen, me ndjenjën më të mirë 2 në 1 »
Article Logic
Execution time: 0.0042259693145752
array(1) { ["section"]=> string(31) "rihanna-me-zemer-te-thyer-40236" }