Rihanna në film me aktorin shqiptar, shfaqet në rolin e pastrueses (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:10 13-12-2016 Rihanna në film me aktorin shqiptar, shfaqet në rolin e pastrueses (Foto)

Këngëtarja e famshme e muzikës pop, Rihanna tashmë do të shfaqet edhe në rolin e aktores.

Mësohet se ajo do të luaj një filmin “Ocean Eleven” dhe do të ketë rolin e pastrueses. Po ashtu në këtë film merr pjesë edhe aktori shqiptar Marko Caka.

Xhirimet e filmit kanë nisur tashmë dhe po zhvillohen në New York.

pastru.jpgpastru_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019187927246094
array(1) { ["section"]=> string(76) "rihanna-ne-film-me-aktorin-shqiptar-shfaqet-ne-rolin-e-pastrueses-foto-62518" }