Rihanna provokon sërish publikun, ekspozon dekoltenë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 23-03-2015 Rihanna provokon sërish publikun, ekspozon dekoltenë Rihanna

Rihanna ka bërë një tjetër dalje me xhaketë në prerje “V”, e cila i ekspozon dekoltenë tërheqëse.

Këngëtarja ka mbërritur në restorantin Giorgio Baldi në Los Angelos për të darkuar me këtë dekolte duke provokuar sërish publikun. Këtë radhë këngëtarja kishte zgjedhur një xhaketë të gjatë në ngjyrë kamel pa reçipeta dhe vetëm me xhinse të shkurtra.

Bukuroshja nga Barbados po shijon lançimin e hitit të fundit “Four Five Seconds” në bashkëpunim me Kanye West dhe Paul McCartney.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023029088973999
array(1) { ["section"]=> string(56) "rihanna-provokon-serish-publikun-ekspozon-dekoltene-6703" }