Rihanna publikon videoklipin e ri, provokon sërish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:37 20-04-2016

Rihanna ka publikuar një tjetër videoklip. Kënga “Needed Me” është pjesë e albumit të ri, “Anti”, që këngëtarja ka nxjerrë së fundmi në treg.

Ndonëse është kritikuar shumë për videoklipet e fundit, ku paraqiten skena dhune dhe seksi, këngëtarja nuk ka ndryshuar drejtim. Edhe në klipin e ri ajo shfaqet gjysmë nudo, ndërsa nuk mungon dhuna dhe gjaku. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot festohet “dita e hashashit”, disa fakte interesante për “4/20”
Stine bëhet baba, reagon ish-e dashura Roza Lati »
Article Logic
Execution time: 0.031383991241455
array(1) { ["section"]=> string(55) "rihanna-publikon-videoklipin-e-ri-provokon-serish-38193" }