Rihanna pushton mediat me fotot nga Zyrihu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:40 18-08-2016 Rihanna pushton mediat me fotot nga Zyrihu

Rihanna është mbingarkuar me turin e saj botëror “Anti”, duke udhëtuar në Amerikë, Azi dhe Europë, megjithatë bukuroshja nga Barbadosi ka gjetur pak kohë të lirë për veten e saj.

Ajo është fotografuar gjatë kohës që argëtohej në një pishinë në Zyrih të Zvicrës, së bashku me disa miq të saj. 28 vjeçarja ka preferuar pushimin në Zyrih përpara se të niset në një tjetër destinacion për të performuar përpara fansave të saj.

E veshur me të verdha, Rihanna shkëlqen në këto foto që kanë pushtuar të gjithë mediat e botës. 

375DDA4200000578-3747320-image-a-40_1471533963954.jpg

375DDAB300000578-3747320-Having_a_giggle_Clearly_wanting_to_document_the_moment_and_make_-m-20_1471534618190.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

375DDCE700000578-3747320-image-a-142_1471537449097.jpg

375DDAE600000578-3747320-image-a-30_1471534914983.jpg

375DDA1B00000578-3747320-image-m-76_1471534245468.jpg

375DDA3800000578-3747320-image-a-77_1471534251957.jpg

375DDBC200000578-3747320-image-a-47_1471535101817.jpg

375DDBF500000578-3747320-image-m-46_1471535086940.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068190097808838
array(1) { ["section"]=> string(48) "rihanna-pushton-mediat-me-fotot-nga-zyrihu-50161" }