Rihanna thyen TABUTË, tregon këmbët e padepiluara dhe STRIJAT

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 03-05-2018 Rihanna thyen TABUTË, tregon këmbët e padepiluara dhe STRIJAT Rihanna

Rihanna është këngëtarja e cila prej shumë kohësh tashmë është shndërruar në model për të rinjtë në të gjithë botën, ndërsa trendet e krijuara prej saj ndiqen pa u menduar dy herë nga të gjithë.

Por disa foto ku tregohet hapur vetëbesimi i këngëtares, kanë thyer rrhjetin ditën e sotme duke u kthyer kështu në frymëzimin e të gjithë atyre që mendojnë se nuk janë perfektë.

Kur nuk pret dot verën”, ka shkruar këngëtarja nga Barbadosi në Instagram, ndërsa vihen re këmbët e saj të padepiluar dhe stijat e shumta në vithe.

Mesa duket ky do të jetë trendi më i ri i modës dhe këtë sapo na e konfirmoi vetë Rihanna!

ljk.jpg

jklhj.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miriam Cani bën ndryshimin drastik, shikoni si duket (FOTO)
Moderatorja shqiptare sherr me fansat, OFENDOHEN keq: 60-vjeçare e dëshpëruar, e lumtur që ti dhe pjellat e tua… (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.12210893630981
array(1) { ["section"]=> string(67) "rihanna-thyen-tabute-tregon-kembet-e-padepiluara-dhe-strijat-119313" }