Rihanna tundet mbi një platformë xhami, ndodh e pashmangshmja (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:18 23-10-2016 Rihanna tundet mbi një platformë xhami, ndodh e pashmangshmja (Video)

Rihanna ka dhuruar një spektakël të vërtetë për mijëra fansat e saj gjatë turit “ANTI ëorld”, e veçanërisht për ata që ndodheshin poshtë këngëtares.

RiRi ka hyrë në skenën e stadiumit përmes një platform xhami teksa ka filluar të "twerk"-ojë, ndërsa fansat që kanë qenë poshtë saj kanë mundur të shohin dhe të filmojnë çdo detaj, raporton Newsbomb.al. Ndiqni videon pikante:

 

A video posted by badgalriri (@badgalriri) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027238130569458
array(1) { ["section"]=> string(72) "rihanna-tundet-mbi-nje-platforme-xhami-ndodh-e-pashmangshmja-video-57147" }