Rike Roçi i heq të gjitha, fotografon veten të zhveshur përpara dushit dhe e publikon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:23 02-09-2016 Rike Roçi i heq të gjitha, fotografon veten të zhveshur përpara dushit dhe e publikon

Ish- konkurentja e Big Brother Rike Roçi provokon keq fansat.

Nëpërmjetë një fotoje Rike ka ndezur rrjetet sociale teksa ka fotografuar veten të zhveshur.

Tifozja seksi e kombëtares shqiptare e cila u bë e famshme në kampionatin evropian shfaqet e mbuluar tërësisht me kafe. Të shumtë kanë qenë fansat që kanë komentuar, por Rike i’u është përgjigjur e revoltuar: “O Shqiptar skeni bër ndonjëher scrub se na çmendet”.

 

rike7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skulptura e Kanye West mund të shitet për 4 milion $ në ankand (Foto +16)
Parakalonte në Tapetin e Kuq, rrëzohet keq aktorja hollivudiane (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.029824018478394
array(1) { ["section"]=> string(90) "rike-roci-i-heq-te-gjitha-fotografon-veten-te-zhveshur-perpara-dushit-dhe-e-publikon-51713" }