Rike Roçi: Nuk e besojnë shumë njerëz, por unë vërtet që lexoj shumë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:54 21-06-2016

''Nuk e besojnë shumë njerëz, por unë vërtet që lexoj shumë'', kjo është deklarata e djeshme e Rike Roçit, tifozes së zjarrtë të Kombëtares Shqiptare, fotot e së cilës bashkë me mikeshën e saj qarkulluan shumë.

Në një intervistë për Rudina Xhungën në ''Vizion+'', Roçi ka rrëfyer pse shkoi në stadium me atë veshje, pse mungoi në ndeshjen me Rumaninë dhe se çfarë pune bën.

Ndiqni intervistën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030246019363403
array(1) { ["section"]=> string(78) "rike-roci-nuk-e-besojne-shume-njerez-por-une-vertet-qe-lexoj-shume-video-44166" }