Rikthehen radhët në ambasada, gruaja shpërthen në të bërtitura

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 01-12-2016

Mesa duket një grua nuk e ka duruar dot situatën e krijuar tek ambasada gjermane në Tiranë dhe ka shpërthyer në të bërtitura.

Dikush e ka shtyrë gruan, emri i të cilës nuk bëhet me dije, këtë gjë ajo nuk e ka toleruar aspak dhe i është kthyer dikujt mes turmës me tone të larta dhe ofenduese.

"U bë surrati juaj si shqiptarë", janë fjalët e saj që shoqërohen me kërcënime të tipit "Shtyhu edhe njëherë të shoh unë, bëni padrejtësi ndaj njerëzve të sinqertë".

Në fund ajo është larguar duke shkaktuar edhe të qeshura në turme me fjalët:

"E di çfarë bëj me ju unë, fshij menderen dhe jua fus në gojë".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026865005493164
array(1) { ["section"]=> string(67) "rikthehen-radhet-ne-ambasada-gruaja-shperthen-ne-te-bertitura-61239" }