Rikthehen ‘skifterat’, Bes Kallaku publikon episodin e tretë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:26 12-02-2016

“S3 Amsterdam” titullohet kënga më e re e Bes Kallakut me Ratin. Kënga sapo është publikuar në kanalin muzikor në internet 'Youtube

Nëpërmjet humorit kënga dhe videoklipi sjellin edhe njëherë tjetër realitetin e mënyrës së jetesës të një pjesë të shqiptarëve që në vendet e Bashkimit Europian.

Pas Milanos tashmë destinacioni i radhës i ‘skifterave’ është Amsterdami i Hollandës, për më shumë ndiqni videon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Paloma” e Top-Channel bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë
“Burrat me pushtet përdorin median për të sulmuar gratë si unë” »
Article Logic
Execution time: 0.018491983413696
array(1) { ["section"]=> string(69) "rikthehen-skifterat-bes-kallaku-publikon-episodin-e-trete-video-32402" }