Rikthehet Angelina Jolie, darkë sekrete me ish të dashurin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 01-02-2017 Rikthehet Angelina Jolie, darkë sekrete me ish të dashurin

Pas divorcit me aktorin e njohur Brad Pitt, qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie i është rikthyer romancës me ish të dashurin Jared Leto.

Revista  “OK!”, se aktorja është fotografuar në një darkë sekrete Leto në Los Angeles.

“Jared i ka rikthyer buzëqeshjen në fytyrë Angelina-s”, ka thënë një burim për revistën duke shtuar se kjo është ajo çfarë aktorja ka nevojë momentalisht.

Ende nuk ka konfirmime zyrtare lidhur me mardhënien e tyre por sipas revistës, ata kanë patur një mardhëni për para se Pitt dhe Jolie të martoheshin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02712607383728
array(1) { ["section"]=> string(63) "rikthehet-angelina-jolie-darke-sekrete-me-ish-te-dashurin-67350" }